Smartfony GSM & Konsole

Serwis GSM

KONSOLE & GSM Smartfony & Tablety

Naprawiamy telefony GSM takich marek jak SAMSUNG, Apple, Xiaomi, Oppo, HUAWEI, SONY. W naprawach korzystamy z oryginalnych części lub na życzenie klienta z zamienników. Serwisujemy również urządzenia takie jak terminale GSM oraz skanery i kolektory np Honeywell stosowane w magazynach i sklepach.

Prowadzimy serwis tabletów który obejmuje wszystkie typy urządzeń i prawie wszystkie marki. Są to m.in. takie modele jak: Huawei Mediapad, Apple Ipad, Samsung galaxy tab S, Lenovo Yoga i inne.

Wymieniamy wyświetlacze, digitizery i kompletne moduły LCD oraz same szybki w technologii OCA w zależności od potrzeb i budżetu. Wyświetlacze i rozwiązania typu składanego (fold lub flip) są nam znane i nie stanowią problemu.

  Wgrywamy oprogramowanie w związku z błędami systemu Android oraz iOS. W przeciwieństwie do przywracania ustawień fabrycznych nie przywróci błędów oraz wirusów na telefon GSM. Nie mniej wgrywanie oprogramowania często nie zdejmuje blokad typu FRP oraz KNOX.

  Zdejmujemy również blokady FRP i blokady KNOX operatora po weryfikacji prawa do zdjęcia takiej blokady.

  Specjalizujemy się w zaawansowanych naprawach płyt głównych i wymieniamy poszczególne podzespoły płyt głównych. Układy ładowania w iphoneach, złącza FPC np w samsungach.

  Wymiana baterii i tylnych obudów (klapek) jest dla nas dziecinnie proste i często robimy to z zamkniętymi oczami;) ale jednak nie od razu.

  Wymiana baterii GSM
  Kontrolery konsola

   Naprawiamy konsole Sony PlayStation 2, 3, 4, 5, konsole XBOX 360, One X, One S, Nintendo Wii, oraz przenośne konsole jak SONY PSP, Nintendo Switch.

   W świecie retro też „jeszcze” sobie radzimy i potrafimy naprawiać takie zabytki jak: Atari, Comodore, Pegasus, Sega i wiele wiele innych.

   Wykonujemy konserwacje układu chłodzenia w konsolach przy pomocy zarówno past Thermal Grizly jak również przy pomocy termopadów Honeywell PTM7950.

   Przeprowadzamy naprawy napędów DVD, BlueRay, wymianę gniazd USB i HDMI, naprawy pad’ów (kontrolerów) i wymianę analogów. Wymieniamy scalery HDMI w konsolach XBOX oraz Playstation.