Odzyskiwanie danych

Specjalizujemy się w odzyskiwaniu danych z macierzy RAID. Obsługujemy wszystkie konfiguracje serwerów RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10 i potrafimy odzyskać dane z macierzy RAID w praktycznie każdym przypadku.

Jako jedni z nielicznych w Polsce potrafimy odzyskać dane z zaszyfrowanej bazy danych. Obsługujemy takie bazy jak SQL, Subiekt, Optima, Płatnik, Symfonia, Outlook, Thunderbird i wiele innych. Radzimy sobie ze wszystkimi rodzajami wirusów Ransomware, jednak jest to bardzo wąska dziedzina odzyskiwania danych. Świadczy to o bardzo wysokim stopniu zaawansowania naszego Laboratorium Danych.
Do odzyskiwania danych z telefonów wykorzystujemy najbardziej zaawansowane narzędzie do odzyskiwania danych z telefonów na świecie. UFED Touch Ultimate, bo o nim mowa, generuje raport, w którym można znaleźć: wiadomości SMS i MMS, historię połączeń, zdjęcia i filmy, kontakty, wpisy w kalendarzu, wiadomości e-mail, informacje o lokalizacji – GPS, a nawet tak szczegółowe dane jak miejsca logowania urządzenia do sieci WiFi. Raporty wygenerowanie z tego urządzenia są najbardziej wiarygodnym źródłem informacji na temat danych przechowywanych na telefonie, więc mogą być wykorzystywane jako ważny dowód w sądzie.

Odzyskujemy również dane z kart SD czy pendrive’ów, ponieważ mamy opracowaną specjalistyczną technologię dla nośników skonstruowanych w oparciu o monolith.
Dysponujemy sprzętem najnowszej generacji, dzięki czemu możemy odzyskiwać dane ze wszystkich nośników.

URZĄDZENIA,Z KTÓRYCH ODZYSKUJEMY DANE:
-Dyski HDD/SSD/SSHD/SAS/NAS
-Systemy RAID
-Telefony/Tablety
-Pendrive
-Karty SD
-Płyty CD/DVD
-Dyktafony

Współpracujemy z laboratorium danych w najcięższych przypadkach.