Laptopy & Komputery

Klapa naprawa laptop

Laptopy & komputery PC

To co tygryski lubią najbardziej to komputery PC i laptopy.

Specjalizujemy się w naprawach laptopów takich marek jak: DELL, HP, LENOVO, Toshiba, ASUS, Acer i oczywiście Apple. Od notebooków biurowych przez laptopy biznesowe i gamingowe po stacje robocze i komputery typu All in One.

Składamy i modernizujemy zestawy komputerowe PC zgodnie z potrzebami. Nie stanowią dla nas tajemnic chłodzenia wodne ani technologie RGB upiększające komputery do GAMINGU. Naprawiamy zasilacze ATX, wymieniamy procesory Intel i AMD, programujemy BIOS (np gdy procesor nie jest wspierany przez starszą wersję).

W zakresie wykonywanych usług są od najprostszych reinstalacji systemu operacyjnego Windows lub MacOS po najbardziej skomplikowane naprawy płyt głównych po zalaniach lub przepięciach.

    Wykonujemy konserwacje układu chłodzenia z wymianą past i termopadów, wymiany klawiatur i obudów, regeneracje mocowania zawiasów, wymiany dysków twardych HDD oraz SSD, rozbudowy i modernizacje komputerów PC. Najczęstszą przyczyną awarii jest przegrzanie w wyniku najpierw zatkania kurzem żeber radiatorów a w konsekwencji utraty właściwości termoprzewodzących pasty lub termopadów. Regularna konserwacja ukadu chłodzenia pozwala na uniknięcie wysokich kosztów naprawy komputera PC lub laptopa.

    Zajmujemy się odzyskiwaniem danych z dysków SSD, HDD, kart pamięci i pendrive. Potrafimy odzyskiwać dane z nośników uszkodzonych mechanicznie.

    Wykonujemy usługi reballingu układów graficznych, kości pamięci, procesorów oraz wszelkiego rodzaju układów BGA i FPGA. Nasz serwis wyposażony jest w stację lutowniczą na podczerwień jak również w piec ro wykonywania pełnego reflow płyt głównych i podzespołów.

    Laptop gamingowy wentylator